Biz Kimiz?

Tanıtım Videomuz


Arel Test Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Arel Test Mühendislik ve Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic.Ltd.Şti. Türk Akreditasyon Kurumu’ndan TS EN ISO/IEC 17020 A Tipi Muayene Kuruluşu olarak akredite olmuş bir kuruluştur.

Arel test uzmanı olduğu konularda periyodik kontrol faaliyetlerini tarafsız, bilimsel, doğru ve güvenilir olma temel ilkeleri doğrultusunda, ilgili standart ve güncel mevzuatlara uygun olarak, eksiksiz bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerine katma değer yaratacak hizmetler sunmaktadır.

Bizi Tercih Etmeniz İçin Birkaç Neden

Dijital Entegrasyon

İnternet sayfamızda yer alan KKS’ye (Kurumsal kalite sistemi) giriş yaparak sizinle ilgili daha detaylı bilgilere ulaşabilir, özet tablo, muayen efotoğrafları ve Muayene Raporlarına erişebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Böylece yapılan muayenenin doğru bir şekilde yapıldığından emin olabilirsiniz.

Pratik Çözümler

Talebiniz doğrultusunda belli bir kapasiteye kadar işletmenizdeki suyu kullanarak test yükü tarafımızca hazırlanır, böylece yük ayarlamak için zaman ve para harcamanızagerek kalmaz.

Kaldırılan Test yüklerinin ağırlığını hassas bir şekilde kalibrasyonlu taşınabilir cihazımızla ölçerek tartım için kaybedilen zamanı minimize edip, dinamik ve statik testlerin daha doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlarız.

Profesyonel Ekip

Yönetici ve çalışanlarımız kendi alanlarda iyi eğitim almış ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ekip olarak periyodik kontrol alanındaki yenilikleri ve mevzuatı takip etmekteyiz.

Sürekli iyileşme ve gelişme sağlayabilmemiz için kurum içi ve dışı özel eğitimlerle ekibimizin teknik bilgisini güncel tutarak bilgi birikimlerini arttırmalarına imkan tanımaktayız.

Tecrübeli, başarılı ve hırslı bir ekibe sahibiz…

Memnun Müşteriler

Müşterilerden gelen şikayet, itiraz ve önerileri değerlendirir, tarafsızlık ve bilimsellikten ödün vermeden müşteri memnuniyetini arttırmak için çalışırız.